Na tej podstawie określamy wspólnie oczekiwania klienta i moją wizję. Sztuką jest wydobycie wszystkiego co atrakcyjne i zatuszowanie tego, co nie jest mocną stroną sylwetki.

Przez lata ubierałam prowadzących programy telewizyjne, aktorów w filmach, artystów estrady, statystów występujących w serialach telewizyjnych, którzy musieli wyglądać nieskazitelnie, jako że kamera jest bezlitosna. Była to bezcenna nauka zachowania balansu między proporcjami i komfortem.

Działania powinny się zacząć od przeglądu szafy. Najpierw eliminacja rzeczy, o których należy natychmiast zapomnieć, a potem wyprawa do sklepów stanowiących optymalną propozycję asortymentu dopasowanego do proporcji sylwetki i preferencji finansowych klienta.

Konsultacja, przegląd szafy i wspólne zakupy 200 pln za godzinę ew. 1000 pln za 5-7 godzin spotkania. Można zamówić również kompleksową metamorfozę. Ofertą jest konsultacja, przegląd szafy, zakupy ze stylistką, wizytę u profesjonalnej makijażystki i stylistki fryzur, szybki kurs makijażu dziennego – 3 spotkania po ok 6 godzin – 2000 pln Dodatkowo można zamówić profesjonalną sesję zdjęciową.